ROTHO Talířek udržující teplo - modrý
Momentálně vyprodáno

ROTHO Talířek udržující teplo - modrý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • ROTHO Talířek Raspberry perlwhite lindgreen Perl BPA-neobsahuje
  • ROTHO talířek - udržující teplo - Perlblue
  • ROTHO Talířek udržující teplo - vanilkový

228 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A088445

ROTHO Talířek udržující teplo - modrý
Talířek udržující teplo

Zajistí teplé jídlo i když jezení trvá déle. Díky horké vodě zůstane jídlo déle teplé. Vysoký, svislý okraj talířku usnadní vyjezení. Bezpečně sedí díky gumovému kroužku na dně. Velmi kvalitní umělá hmota umožňuje dlouhou životnost. Vyrobeno z polypropylenu, který neobsahuje BPA.

• Rozměry: výška 4,6 cm; průměr 20,5 cm
• Vyrobeno v Německu

Umývat teplou mýdlovou vodou a vypláchnout čistou vodou.

Talířek není vhodný do myčky, trouby ani mikrovlnné trouby.

Příslušenství

Cena
193 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.