Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ROTHO Vrstvící hrníčky

ROTHO Vrstvící hrníčky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

168 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151836

ROTHO Vrstvící hrníčky
8 pestrých, částečně průhledných hrníčků na hraní a vrstvení. Potištěno šneky, motýly a včelami. Mnohostranná zábava s i bez vody. Nabrat vodu a nechat ji vytékat dírkami ve dně, stavět věže a skládat hrníčky do sebe. Navíc se dají dělat různými tvary ve dně otisky v písku.

Dítě se rozhodně nebude divit. Současně je podporován vývoj motoriky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 47001
• Před použitím očistit. Očistit v teplé mýdlové vodě a opláchnout čistou vodou.
• Materiál: PP
• Rozměry (V x Š x H): 10 x 7,8 x 8 cm
• Věk: od 6 měsíců.

Pozor!
Nikdy nenechávejte své dítě koupat bez dozoru. Buďte v dosahu dítěte. Při prvních náznacích poškození nebo slabých míst vyhodit.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO Vrstvící hrníčky
168 Kč