Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ROUO BIO Line Vanička Patu Design

ROUO BIO Line Vanička Patu Design

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.112 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A122294

ROUO BIO Line Vanička Patu Design
ROUO BIO Line Vanička Patu Design

• pěkná velká vanička
• široký okraj k pohodlnému položení rukou
• se špuntem

Patu
sloučení věcí, které děti mají rádi a pomohou jim stát se velkými Doplnky Patu - novinka budoucnosti - ekologie, férovost, stálost
Patu nabízí jako první 100% ekologickou licenční značku a stálou alternativu pro děti - "Mít - chtít" Alternativa koupi, která má ekologické a sociální vědomí rodičů s nadšením a dobrým svědomím

Co znamená přírodní zdroj?
Nové Bio - umělé hmoty jsou vytvořeny z 95% přírodních surovin Z toho je více jak 70% cukr z přírodních, znovurostoucích částí. Zbylých 20% je vytvořeno z různých minerálií. Přes 95% se tedy neskládá z ropy.

Co znamená biologicky rozložitelný?
Znamená to, že 95% přírodních surovin se rozloží. Zbývající díl biologické umělé hmoty je vyroben z materiálu, který je založen na fosiliích. Také on je beze zbytku odbouratelný v zemi stejně jako přirozené suroviny.

Produktová kvalita
Produktová kvalita Rotho Babydesign - to jsou protukty nejvyšší kvality To platí především pro nové tvorby. Žádný klient si nemusí převykat na kvalitu Rotho Babydesign, klient si jen může tuto řadu Bio - line vychutnat.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROUO BIO Line Vanička Patu Design
1.112 Kč