Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ROUO Kartáč na lahvičky a savičky modro-zelené

ROUO Kartáč na lahvičky a savičky modro-zelené

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

137 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156005

ROUO Kartáč na lahvičky a savičky modro-zelené
Kartáč umožnuje dobré očištění saviček a lahviček díky přizpůsobivému profilu kartáče a tvarově stálým štětinám. Malý kartáček na savičky se dá prakticky uschovat ve velkém kartáči. Možnost zavěšení velkého kartáče

Detaily:
• Materiál: PPL, nylon
• Vhodné do myčky nádobí (vrchní koš)

Materiál a péče:
Umývat teplou mýdlovou vodou a vypláchnout čistou vodou.

Obsah dodávky:
1 kartáč na lahvičky s integrovaným kartáčkem na savičky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROUO Kartáč na lahvičky a savičky modro-zelené
137 Kč