Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
ROUO Nevytékací hrneček s pítkem, modro/zelený
Momentálně vyprodáno

ROUO Nevytékací hrneček s pítkem, modro/zelený

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 84 Kč
61 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 23 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099584

ROUO Nevytékací hrneček s pítkem, modro/zelený
ROUO Nevytékací hrneček s pítkem

ROUO Nevytékací hrneček s pítkem - výklopné pítko s malým průtokem. Nevytéká. Snadno se uchopí. Snadno se naplní a ještě snadněji se čistí. Před každým použitím omýt. Před prvním použitím omýt a nechat oschnout.

Po vypití tekutiny řádně omýt. Omýt teplou mýdlovou vodou a opláchnout čistou vodou Před prvním použitím nechat 5 minu vyvařit. Pítko před každým upotřebením zkusit, zda správně drží. Při poškození dále nepoužívat.


Podrobnosti:
• Materiál: PP, silikon
• Neobsahuje bisphenol A
• vhodné do myčky nádobí
• vhodné do myčky nádobí

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.