Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Saně BIG Bobby Bob - červené

Saně BIG Bobby Bob - červené

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

1.654 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A010472

Saně BIG Bobby Bob - červené
Bobby Bob
Číslo výrobku: 800056920
BIG-BOBBY-BOB je ideální jízdní prostředek na sjezdovky, vhodný pro děti od 4 do 10 let. Díky velmi kvalitní výbavě, výborné ergonomii a designu vhodném pro děti je BIG-BOBBY-BOB výhercem v testu saní zveřejněném časopisem Bild a Focus.

Výborné odpružení v ose řidítek saní BIG-BOBBY-BOB snadno vyrovná nerovnosti povrchu. O zvýšenou bezpečnost se postará integrovaný klakson na profilových řidítkách. Velmi kvalitní kovová skluznice chrání navíc před opotřebením a zajistí dlouhou životnost saní.

Jako jeho předloha na čtyřech kolech má i BIG-BOBBY-BOB prohluben pro koleno, která umožnuje jiný způsob sjezdu kopce.

Detaily:
• Včetně tažného lanka
• Rozměry: 93 x 50 x 38 cm
• Barva: červená
• Od 4 do 10 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Saně BIG Bobby Bob - červené
1.654 Kč