Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

Saně BIG Bobby Bob Wild Spider
Momentálně vyprodáno

Saně BIG Bobby Bob Wild Spider

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.600 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087143

Saně BIG Bobby Bob Wild Spider
Saně Bobby Bob Wild Spider
Číslo výrobku: 800056937

Na sjezdovku se dostává BIG-BOBBY-BOB WILD SPIDER v ušlechtilé černé barvě, s krásnými zeleně zářícími nálepkami. Perfektní ergonomie a design vhodný pro děti s moderními prvky dělají ze saní BIG-BOBBY-BOB WILD SPIDER hvězdu na kopci.

Velmi kvalitní saně z umělé hmoty odolné chladu a UV mají výborné odpružení v ose volantu, které vyrovná nerovnosti na trati. O zvýšenou bezpečnost se postará integrovaný klakson v ergonomických řidítkách. Nerezová, vyměnitelná kovová skluznice zajistí stabilitu stopy a šetří před opotřebením. Tak jako BIG-BOBBY-CAR má i BIG-BOBBY-BOB prohluben na koleno, aby se dalo jet nejen v sedě.

Detaily:
• Rozměry: 93 x 50 x 38 cm
• Nosnost: 60 kg
• Věkové doporučení od 4 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.