Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Saně BIG Bobby Bob Wild Spider
Momentálně vyprodáno

Saně BIG Bobby Bob Wild Spider

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.600 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087143

Saně BIG Bobby Bob Wild Spider
Saně Bobby Bob Wild Spider
ČÝslo vřrobku: 800056937

Na sjezdovku se dostává BIG-BOBBY-BOB WILD SPIDER v ušlechtilÚ černÚ barvě, s krásnřmi zeleně zářÝcÝmi nálepkami. PerfektnÝ ergonomie a design vhodnř pro děti s modernÝmi prvky dělajÝ ze sanÝ BIG-BOBBY-BOB WILD SPIDER hvězdu na kopci.

Velmi kvalitnÝ saně z umělÚ hmoty odolnÚ chladu a UV majÝ vřbornÚ odpruženÝ v ose volantu, kterÚ vyrovná nerovnosti na trati. O zvřšenou bezpečnost se postará integrovanř klakson v ergonomickřch řidÝtkách. Nerezová, vyměnitelná kovová skluznice zajistÝ stabilitu stopy a šetřÝ před opotřebenÝm. Tak jako BIG-BOBBY-CAR má i BIG-BOBBY-BOB prohluben na koleno, aby se dalo jet nejen v sedě.

Detaily:
• Rozměry: 93 x 50 x 38 cm
• Nosnost: 60 kg
• VěkovÚ doporučenÝ od 4 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.