Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH 70503 Víla Sera ve slavnostním oděvu na koni

SCHLEICH 70503 Víla Sera ve slavnostním oděvu na koni

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 409 Kč
318 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 91 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145431

SCHLEICH 70503 Víla Sera ve slavnostním oděvu na koni
Sera bude vystupovat dnes na elfí slavnosti. Každý, kdo slyšel její překrásný hlas a její hru na květinovou harfu, je okouzlen.

Žádný jiný elf si nerozumí tak dobře se zvířátky a květinami jako Sera.

Každý se těší na to, jak bude Sera vystupovat na velkém festivalu. Nikdo zatím přesně netuší, jakou písen bude zpívat, ale několik dětí, které slyšely zkoušku, říkaly, že její zpěv zněl úžasně spolu s květinovou harfou. V každém případě, Serin zpěv i vzhled bude úžasný


Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 70503
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH 70503 Víla Sera ve slavnostním oděvu na koni
MOC¹ 409 Kč
318 Kč