Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

SCHLEICH Amisi 70483

SCHLEICH Amisi 70483

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 382 Kč
308 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 74 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105879

SCHLEICH Amisi 70483
Amisi
Űíslo výrobku: 70483

BAYALA - Elfí svět

Amisi už objevila v horách tolik neznámých zvířátek

Amisi se naučila i nové číslo, které chce ukázat svým kamarádkám,. Může ted stát na zádech svého koně jen na jedné noze a opět si elegantě sednou do sedla Trvá jí to vždy několik dní, než se něco nového naučí Jak stále cvičí, poznává svého koně víc a víc. Je to zábavné pro oba dva

Podrobnosti:
• Díky magnetu sedí Amisi pevně ve svém sedle

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Amisi 70483
MOC¹ 382 Kč
308 Kč