Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Ardenský kůn - hřebec 13778

SCHLEICH Ardenský kůn - hřebec 13778

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

MOC¹ 203 Kč
152 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 51 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124396

SCHLEICH Ardenský kůn - hřebec 13778
Ardenský kůn - hřebec
Űíslo výrobku: 13778

FARM LIFE

Ardenský kůn je těžký chladnokrevník se silným tělem plným života.

Ardenský kůn je chladnokrevník a pochází z Arden - pohoří mezi Belgií, Luxemburskem a Francií. Má svaly a je klidný, vytrvalý a spolehlivý. Tyto koně byly v dávných dobách používány rytíři. Později si ho zvolil i sám Napoleon jako svého válečného koně a tak tahal děla skrz sníh a bahno. Dnes je stále oblíbený a stále tah náklady v kopcích.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Ardenský kůn - hřebec 13778
MOC¹ 203 Kč
152 Kč