Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Ardenský kůn - hříbě 13779

SCHLEICH Ardenský kůn - hříbě 13779

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
109 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124398

SCHLEICH Ardenský kůn - hříbě 13779
Ardenský kůn - hříbě
Űíslo výrobku: 13779

FARM LIFE

Ardenský kůn je těžký chladnokrevník se silným tělem plným života.

Ardenský kůn je chladnokrevník a pochází z Arden - pohoří mezi Belgií, Luxemburskem a Francií. Má svaly a je klidný, vytrvalý a spolehlivý. Tyto koně byly v dávných dobách používány rytíři. Později si ho zvolil i sám Napoleon jako svého válečného koně a tak tahal děla skrz sníh a bahno. Dnes je stále oblíbený a stále tahá náklady v kopcích.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Ardenský kůn - hříbě 13779
MOC¹ 139 Kč
109 Kč