Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Bashkir Curly hříbě 13781

SCHLEICH Bashkir Curly hříbě 13781

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
105 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 34 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124404

SCHLEICH Bashkir Curly hříbě 13781
Bashkir Curly hříbě
Űíslo výrobku: 13781

FARM LIFE

Bashkir Curly má speciální, jedinečnou zimní loknovitou srst. Chrání koně před ledovými teplotami v ruských stepích.

Domovem tohoto plemene je ruský Baškortostán. Tam je v zimě teplota někdy až -40 stupnů. A na to je právě dobře připraven , protože má hustou, kudrnatou srst a dvě teplé vrstvy tuku. V pusté krajině je stále dost jídla i pod silnou sněhovou pokrývkou. Bashkir Curly je známý nejen pro svou robustnost, je také velmi dobromyslný a klidný. V USA má jmenovce: americkou Bashkir Curly. Jeho srst je také anti-alergická, schne velmi rychle a voní jako jehněčí vlna.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Bashkir Curly hříbě 13781
MOC¹ 139 Kč
105 Kč