Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Bernardřn štěně 16834
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Bernardřn štěně 16834

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 100 Kč
79 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 21 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124815

SCHLEICH Bernardřn štěně 16834
Bernardřn štěně
ŰÝslo vřrobku: 16834

FARM LIFE

Bernardřn na počátku dvacátÚho stoletÝ sloužil jako záchranářskř pes. Bernardřni jsou dnes populárnÝ jako rodinnÝ mazlÝčci.

Bernardřn je jednÝm z nejtěžšÝch plemen psů na světě. Bernardřni jsou velmi trpělivÝ, empatičtÝ a milujÝ děti. Rádi pozorujÝ okolÝ. MilujÝ chlad a nic je nedělá štastnějšÝmi, než když si můžou hrát ve sněhu. DřÝve byli použÝváni ve švřcarskřch Alpách, jak záchranářštÝ psi. Je dokázáno, že zachránili vÝce jak 40 osob z lavin.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.