Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Bernardýn  16833

SCHLEICH Bernardýn 16833

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
119 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 20 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124813

SCHLEICH Bernardýn 16833
Bernardýn
Číslo výrobku: 16833

FARM LIFE

Bernardýn na počátku dvacátého století sloužil jako záchranářský pes. Bernardýni jsou dnes populární jako rodinní mazlíčci.

Bernardýn je jedním z nejtěžších plemen psů na světě. Bernardýni jsou velmi trpěliví, empatičtí a milují děti. Rádi pozorují okolí. Milují chlad a nic je nedělá šťastnějšími, než když si můžou hrát ve sněhu. Dříve byli používáni ve švýcarských Alpách, jak záchranářští psi. Je dokázáno, že zachránili více jak 40 osob z lavin.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Bernardýn 16833
MOC¹ 139 Kč
119 Kč