Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Bernardýn štěně 16834

SCHLEICH Bernardýn štěně 16834

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 100 Kč
89 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 11 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124815

SCHLEICH Bernardýn štěně 16834
Bernardýn štěně
Űíslo výrobku: 16834

FARM LIFE

Bernardýn na počátku dvacátého století sloužil jako záchranářský pes. Bernardýni jsou dnes populární jako rodinní mazlíčci.

Bernardýn je jedním z nejtěžších plemen psů na světě. Bernardýni jsou velmi trpěliví, empatičtí a milují děti. Rádi pozorují okolí. Milují chlad a nic je nedělá štastnějšími, než když si můžou hrát ve sněhu. Dříve byli používáni ve švýcarských Alpách, jak záchranářští psi. Je dokázáno, že zachránili více jak 40 osob z lavin.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Bernardýn štěně 16834
MOC¹ 100 Kč
89 Kč