Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
243 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
SCHLEICH Dostihová jezdecká sada 42056

SCHLEICH Dostihová jezdecká sada 42056

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 280 Kč
225 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 55 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085908

SCHLEICH Dostihová jezdecká sada 42056
Dostihová jezdecká sada
Číslo výrobku: 42056

ŽIVOT NA FARMĚ

Pouze ten, kdo dokončil dostihový okruh bez chyby vyhraje turnaj

Překážková jezdkyně se se svým nádherným koněm připravuje ke skoku přes překážku. Pokud klisna dokončí dostihový kurz bez shození džokejky, mohou oba vyhrát turnaj. Co myslíš - dokážou to?

Kůn není součástí dodávky.


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Dostihová jezdecká sada 42056
MOC¹ 280 Kč
225 Kč