Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Schleich Dračí rytíř hrdina se zbraněmi 70122

Schleich Dračí rytíř hrdina se zbraněmi 70122

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 273 Kč
231 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 42 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145425

Schleich Dračí rytíř hrdina se zbraněmi 70122
Dračí rytíř Xyrok třím hořící zbraně, které byly vytvořeny v žáru sopky. Se svým ohnivým mečem a sekerou snadno protne každé brnění. Je jedním z nejobávanějších Dračích bojovníků, jež u nepřátel vzbuzuje děs.

Nikdo netuší, jak vystřeluje plameny ze své helmy, bezpochyby je to s pomocí černé magie.

Dračí rytíř Xyrok třímá hořící zbraně, které byly vytvořeny v žáru sopky. Se svým ohnivým mečem a sekerou snadno protne každé brnění. Je to jeden z obávaných dračích rytířů. Kdo se jen dotkne jeho meče? Raději nikdo, protože nevíme, co se stane. Mnoho mužu se pokusilo ho dopadnout. On se však ukrývá ve své skrýši o které nikdo neví.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 70122
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Schleich Dračí rytíř hrdina se zbraněmi 70122
MOC¹ 273 Kč
231 Kč