Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Dračí rytíř - Král na koni 70115

SCHLEICH Dračí rytíř - Král na koni 70115

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 420 Kč
355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 65 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105874

SCHLEICH Dračí rytíř - Král na koni 70115
Dračí rytíř - Král na koni
Űíslo výrobku: 70115

Rytířský svět

Dračí rytíř - Král na koni zpívá nejraději rytířské písně

Král na koni má vždy u sebe svůj meč a je připraven k boji Jeho rytíři mu jsou vždy na blízku Všcihni jsou silní a jsou v té nejlepší kondici Jeho bojová síla je známá až za daleké hranice jeho říše Povídá se o něm spousta historek Űasto si je i on sám zpívá Je opatrný a miluje jízdu na koni Pozoruje okolí a kontroluje svou zem Král slaví svá vítězství se svými rytíři Směje se často a na svůj hrad nedá dopustit!

Podrobnosti:
• S pohyblivou paží
• Drží se jistě na koni díky magnetu

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Dračí rytíř - Král na koni 70115
MOC¹ 420 Kč
355 Kč