Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH DračÝ rytÝř - Král na koni 70115
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH DračÝ rytÝř - Král na koni 70115

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 420 Kč
306 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 114 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105874

SCHLEICH DračÝ rytÝř - Král na koni 70115
DračÝ rytÝř - Král na koni
ŰÝslo vřrobku: 70115

RytÝřskř svět

DračÝ rytÝř - Král na koni zpÝvá nejraději rytÝřskÚ pÝsně

Král na koni má vždy u sebe svůj meč a je připraven k boji Jeho rytÝři mu jsou vždy na blÝzku Všcihni jsou silnÝ a jsou v tÚ nejlepšÝ kondici Jeho bojová sÝla je známá až za dalekÚ hranice jeho řÝše PovÝdá se o něm spousta historek Űasto si je i on sám zpÝvá Je opatrnř a miluje jÝzdu na koni Pozoruje okolÝ a kontroluje svou zem Král slavÝ svá vÝtězstvÝ se svřmi rytÝři Směje se často a na svůj hrad nedá dopustit!

Podrobnosti:
• S pohyblivou pažÝ
• DržÝ se jistě na koni dÝky magnetu

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou děti spolknout NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.