Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Drak Fighter s pohyblivou čelistí  70509

SCHLEICH Drak Fighter s pohyblivou čelistí 70509

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 556 Kč
449 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 107 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124888

SCHLEICH Drak Fighter s pohyblivou čelistí 70509
Drak Fighter s pohyblivou čelistí
Číslo výrobku: 70509

Rytířský svět

Ze všech draků je Fighter nejsilnější a nejdivočejší. S jeho neuvěřitelnou silou a jeho ostnatým ocasem může způsobit strašlivou zkázu.

Žádný z draků není stejný. Navíc Fighter má i pohyblivou čelist. A k tomu všemu je velmi agresivní a rozhodně se nevyhýbá žádnému konfliktu. Je velmi pomalý, a ne moc šikovný. Fighter je pořád hladový a sní vše, co chytí.

Podrobnosti:
• S pohyblivou spodní čelistí

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
590 Kč
Cena
590 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Drak Fighter s pohyblivou čelistí 70509
MOC¹ 556 Kč
449 Kč