Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Drak Flyer 70508
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Drak Flyer 70508

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Drak Runner 70510
  • SCHLEICH Drak potápěč 70520
  • SCHLEICH Drak Warrior s pohyblivou čelistí 70512
  • SCHLEICH Drak Hunter s pohyblivou čelistí 70513

MOC¹ 417 Kč
311 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124886

SCHLEICH Drak Flyer 70508
Drak Flyer
Űíslo výrobku: 70508

Rytířský svět

Flyer je divoký drak. Má strašné drápy, ostré zuby a skličující dračí ohen.

Je nejzkušenější Flyer ze všech draků. Je zvláštní, někdy nedůvěřivý a zná svou cestu kolem v obrovské oblasti. Žádný drak není stejný. Každý má své dovednosti a přednosti. Tento drak je velmi zvědavý.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.