Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Drak Ram s poyblivými křídly 70511
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Drak Ram s poyblivými křídly 70511

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 556 Kč
449 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 107 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124892

SCHLEICH Drak Ram s poyblivými křídly 70511
Drak Ram s poyblivými křídly
Číslo výrobku: 70511

Rytířský svět

Drak Ram s poyblivými křídly může díky svým rohům snadno prolomit i ty nejsilnějších stěny. Jeho obrovská síla ho dělá jedním z nejnebezpečnějších draků.

Jeho předzívka je Beranidlo. Když přiletí nezůstane kámen na kameni. Hradby prolomí bez problému. Když je potřeba chrlí oheň. Má i jiné oči než ostatní draci, nedívej se do nich.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.