Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH DrezůrovÚ sedlo s uzdou 42125
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH DrezůrovÚ sedlo s uzdou 42125

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 77 Kč
70 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105395

SCHLEICH DrezůrovÚ sedlo s uzdou 42125
DrezůrovÚ sedlo s uzdou
ŰÝslo vřrobku: 42125

Farma - doplnky

Toto drezůrovÚ sedlo nabÝzÝ pocit splynutÝ s koněm. Jste mu tak blÝzko, že cÝtÝte každř jeho pohyb. DrezůrovÚ ježděnÝ je o komunikaci mezi jezdcem a koněm a to je velice důležitÚ. KonÝk Vás musÝ na každř povel poslechnout, jinak Vás čeká pád na tvrdou zem. TrÚnuj s tÝmto sedlem a neboj se přÝštÝho závodu.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti mladšÝch 3 let Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou děti spolknout NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.