SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481

SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480

259 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101115

SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481
Dunya
Číslo výrobku: 70481

BAYALA - Elfí svět

Dujna je vynalézavá a šikovná duhová víla, vynaléza spousty nových věcí, které ostatní víly potěší

Jako duhová víla pomocnice je připravena ihned každému pomoci Má tolik zajímavých nápadů, jednou dokonce vyčarovala jedinečnou dětskou váhu. Dunja ráda vypráví veselé historky a miluje vodu Velice dlouho vydrží sedět na pokraji řeky a poslouchat jeí šum Někdy se vydá na člunu na jezero, ale jen tak daleko, aby viděla břeh.

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
213 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481
259 Kč