SCHLEICH Elfí víla - Larinya s labutí 70518

SCHLEICH Elfí víla - Larinya s labutí 70518

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

424 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124897

SCHLEICH Elfí víla - Larinya s labutí 70518
Elfí víla - Larinya s labutí
Číslo výrobku: 70518

BAYALA - Elfí svět

Larinya se prochází po jezeře elegantně se svou labutí. Miluje nádherné ptáky. Tráví většinu svého času s nimi na vodě.

Larinya ráda hladí svou labuť. Vypráví ji zajímavé příběhy. Larinya chce ukázat labuť své sestře, protože i ona je má ráda. Larinya tráví se svými labutěmi celé dny.

Podrobnosti:
• Figurka lze vyjmout

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Elfí víla - Larinya s labutí 70518
424 Kč