Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Gorilí rodinka s mládětem 42276

SCHLEICH Gorilí rodinka s mládětem 42276

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
323 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 86 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145421

SCHLEICH Gorilí rodinka s mládětem 42276
Gorily jsou jemní obři. Žijí v lesích centrální Afriky. Toulají se lesy, hledají především rostlinnou potravu. Gorily věnují velkou péči o svá mládata. Gorilí tlupa je vedena a chráněna dospělými muži,

Bohužel, gorily patří mezi nejvíce ohrožený druh na naší planetě, jejich životní prostředí je stále omezenější.

Gorily se pohybují zvláštní chůzí, kdy se opírají o klouby předních končetin. Žijí na zemi a jsou převážně býložravé. Gorili se starají krásně o svá mládata. O potomky se starají matky, po 3 až 4 letech své mladé odstavují. Péči o tyto odstavené jedince pak přebírá vůdce skupiny, ale jeho péče nikdy nedosahuje úrovně péče o malá mládata.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42276
• Tematický svět: World of Nature / Wild Life
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Gorilí rodinka s mládětem 42276
MOC¹ 409 Kč
323 Kč