Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Griffin rytÝř
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Griffin rytÝř

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 204 Kč
172 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 32 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105878

SCHLEICH Griffin rytÝř
Griffin rytÝř
ŰÝslo vřrobku: 70120

RytÝřskř svět

V boji se nikoho nebojÝ Mnoho lidÝ se bojÝ jeho zbranÝ

Je to velice silnř bojovnÝk krále Je přátelskř a vždy připraven k boji Bojuje často a nejraději sám, ale když musÝ povolá si dračÝho rytÝře na pomoc Je znám po celÚm světě

Podrobnosti:
• s pohyblivou pažÝ

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou děti spolknout NebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.