Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Hroznřš škrtič 14739

SCHLEICH Hroznřš škrtič 14739

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
107 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 32 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124726

SCHLEICH Hroznřš škrtič 14739
Hroznřš škrtič
ŰÝslo vřrobku: 14739

Divoká zvÝřata

Hroznřš je had škrtič. ZabÝjÝ svou kořist pomalu.

Hroznřš čÝhá v noci na malÚ obratlovce, ptáky a plazy. Hroznřš je jednÝm z hadů, kterř zabÝjÝ svou kořist tÝm, že se stočÝ kolem ni a dusÝ ho pomalu s jedovatřm kousnutÝm. Jeho stočenÝ těsně kolem svÚ kořisti neporušÝ žádnÚ kosti. S každřm dechem kořisti se postupně vÝce uškrcuje, dokud zvÝře neudusÝ. PotÚ kořist polyká vcelku a trávÝ pomocÝ žaludečnÝch štáv. To může trvat i několik dnÝ. Velkř hroznřš s dÚlkou 3 do 4 m požÝrá někdy dokonce i opice a kapybary. Po takovÚm obrovskÚm jÝdle, hroznřš nepotřebuje třden jÝst.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Hroznřš škrtič 14739
MOC¹ 139 Kč
107 Kč