Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Hroznýš škrtič 14739
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Hroznýš škrtič 14739

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 139 Kč
115 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 24 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124726

SCHLEICH Hroznýš škrtič 14739
Hroznýš škrtič
Űíslo výrobku: 14739

Divoká zvířata

Hroznýš je had škrtič. Zabíjí svou kořist pomalu.

Hroznýš číhá v noci na malé obratlovce, ptáky a plazy. Hroznýš je jedním z hadů, který zabíjí svou kořist tím, že se stočí kolem ni a dusí ho pomalu s jedovatým kousnutím. Jeho stočení těsně kolem své kořisti neporuší žádné kosti. S každým dechem kořisti se postupně více uškrcuje, dokud zvíře neudusí. Poté kořist polyká vcelku a tráví pomocí žaludečních štáv. To může trvat i několik dní. Velký hroznýš s délkou 3 do 4 m požírá někdy dokonce i opice a kapybary. Po takovém obrovském jídle, hroznýš nepotřebuje týden jíst.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.