Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH I Love You! Snoopy 22006
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH I Love You! Snoopy 22006

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 115 Kč
100 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 15 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A108112

SCHLEICH I Love You! Snoopy 22006
I Love You! Snoopy
Űíslo výrobku: 22006

Peanuts™

Snoopy je opravdu vyjimečný a jeho pán Charlie Brown si občas neví rady. Snoopy má velké srdce, ale stydí se věci říkat a proto si vyrobil tuto ceduli, která říká za něj: „I love you!“

Upozornění!
Nevhodné pro děti mladších 3 let Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.