Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Ilaya 70486
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Ilaya 70486

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 433 Kč
357 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 76 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105881

SCHLEICH Ilaya 70486
Ilaya
Űíslo výrobku: 70486

BAYALA - Elfí svět

Ilayin jednorožec pegas má kopyta z ryzího zlata

Jen málo vil a elfů ho spatřilo. Ilaya m svého koníka jako toho nejlepšího přítele Ze začátku to bylo těžké si ho osedlat, ale ted jsou oba nerozluční kamarádi Ilaya je velice štastn víla v Duhové zemi Je obdivována všemi jezdkyněmi. Večer sedává Ilaya ráda na stromě a zpív písně svému jednorožci.

Podrobnosti:
• Díky magnetu sedí pevně ve svém sedle

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.