Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
⏰ Poslední šance ⏰
Poslední šance
SLEVA
až 990 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Jedovatá, krvavá zmije 42154

SCHLEICH Jedovatá, krvavá zmije 42154

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 137 Kč
115 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145351

SCHLEICH Jedovatá, krvavá zmije 42154
Patří k nejnebezpečnějším zvířatům celého Eldorada tato jedovatá, krvavá zmije. Dvojitá hlava kouše svými jedovatými zuby, nejraději má hrdiny.

Její kousnutí je smrtelné a stačí kousnutí jen jednou hlavou.

Všichni ví, že tato zmije je nejhorší ze všech. Nezkoušej ji rozzuřit. Jinak se nechová jako všichni hadi, nesnaží se schovat. Je to agresivní had a kousne všechny, co se jen přiblíží. říká se, že dokázala prokousnout i rytířské brnění, ale to je legenda. Rytíře se jí totiž taky bojí a vyhybají se ji.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42154
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Jedovatá, krvavá zmije 42154
MOC¹ 137 Kč
115 Kč