Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Jelen bÝlř 14709
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Jelen bÝlř 14709

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 153 Kč
135 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 18 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A093687

SCHLEICH Jelen bÝlř 14709
Jelen bÝlř
ŰÝslo vřrobku: 14709

Divoká zvÝřata

Jelen bÝlř je zvÝřátko, kterÚ je velice známmÚ v USA a 2 kanadskřch provinciÝ.

Jelen bÝlř žere ráno a večer JÝ květiny, zelenÚ rostliny a ořÝšky Jeleni žijÝ v malřch skupinkách - většinou maminka a mládě Samci žijÝ v malřch skupinkách po 3 až 4 zvÝřatech V zimě majÝ jelenÝ samci srst zbarvenou do šeda a v lÚtě do červeno/hněda. JelenÝ populace se rozrůstá někdy až přÝliš rychle. Jeleni jsou divoká zvÝřata Jelen má žaludek tvořenř ze 4 částÝ. Tato figurka nesmÝ ve tvÚ sbÝrce chybět.

UpozorněnÝ!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.