Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Jeskyně pro zvířata 42256

SCHLEICH Jeskyně pro zvířata 42256

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 546 Kč
435 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 111 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145399

SCHLEICH Jeskyně pro zvířata 42256
Pěkná lvice hledá v jeskyni ochranu před teplem. První večer se ukreje v jeskyni a ráno musí jít lovit.

V některých jeskyních je možné najít i pitnou vodu.

V Savaně jsou jeskyně domovem několika zvířat a květin. Hadi, škorpióni, ale také další zvířátka tady hledají úkryt před denním teplem. Opouštějí jeskyni jen večer, když jdou lovit. Schleich jeskyně je zdobena různými květinami.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42256
• Tematický svět: World of Nature / Wild Life
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
495 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Jeskyně pro zvířata 42256
MOC¹ 546 Kč
435 Kč