Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

54 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
SCHLEICH Jezdecká sada na volno 42057

SCHLEICH Jezdecká sada na volno 42057

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 280 Kč
239 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A085910

SCHLEICH Jezdecká sada na volno 42057
Jezdecká sada na volno
Číslo výrobku: 42057

ŽIVOT NA FARMĚ

Naše jezdkyně jezdí nejraději přes pole a louky.

Když si chceš zajezdit, stačí osedlat svého koně. Kam si chceš dnes zajezdit? Má to být příjemná jízda po pláži, nebo dobrodružný cval přes les? At si umíniš cokoli, s jazdeckou sadou na volno si vždy nejlépe vybavený.

Kůn NENÍ součástí dodávky.


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Jezdecká sada na volno 42057
MOC¹ 280 Kč
239 Kč