Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
54 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
SCHLEICH Jezdkyně 42113
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Jezdkyně 42113

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107408

SCHLEICH Jezdkyně 42113
Jezdkyně
ŰÝslo vřrobku: 42113

FARM LIFE

Ve volnÚ přÝrodě se cÝtÝ jezdec perfektně.

NenÝ nic hezčÝho, než dojet na kole na farmu a jet jezdit na koni Rychle si vyzvedni tvÚho konÝka a osedlej ho. Tvůj konÝk se těšÝ na vyjÝždku do lesa a na rozkvetlÚ louky. Když budeš jezdit uteče Vám ten den velice rychle. Brzy se začne stmÝvat a ty se budeš muset vrátit domů Nakrm tvÚho konÝka, vyčisti ho a vydej se zpět domů Těš se na dalšÝ den

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou děti spolknout NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.