Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Jezdkyně 42113

SCHLEICH Jezdkyně 42113

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Jezdkyně na závody 42111
  • SCHLEICH Westernová jezdkyně 42112

MOC¹ 382 Kč
349 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107408

SCHLEICH Jezdkyně 42113
Jezdkyně
Űíslo výrobku: 42113

FARM LIFE

Ve volné přírodě se cítí jezdec perfektně.

Není nic hezčího, než dojet na kole na farmu a jet jezdit na koni Rychle si vyzvedni tvého koníka a osedlej ho. Tvůj koník se těší na vyjíždku do lesa a na rozkvetlé louky. Když budeš jezdit uteče Vám ten den velice rychle. Brzy se začne stmívat a ty se budeš muset vrátit domů Nakrm tvého koníka, vyčisti ho a vydej se zpět domů Těš se na další den

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Jezdkyně 42113
MOC¹ 382 Kč
349 Kč