Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Kanón 42222
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Kanón 42222

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 409 Kč
317 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 92 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145396

SCHLEICH Kanón 42222
#Kanón je sofistikovaná zbrań, která přesně vystřeluje sít na nepřátele. Jednodušše se tak porazí a zajme několik rytířů jediným výstřelem. Bez ohledu na to, jak moc se nepřítel brání.

Kanón míří přesně.

Dej si na tuto zbran pozor. Kdo jednou se do sítě dostane, je pro něj velice těžké se osvobodit. Nelze se ze sítě snadno vystříhat. Kromě toho je sít tvrdá a je možné, že ji protivník pomazal tekutinou, tak je osvobození ještě složitější. Není tedy žádný problém vydat se na vojsko, nebo královskou skupinku. Kanón je zajme všechny.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42222
• Tematický svět: World of History / rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.