Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Kentrosaurus 14541

SCHLEICH Kentrosaurus 14541

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 278 Kč
225 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 53 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124440

SCHLEICH Kentrosaurus 14541
Kentrosaurus
Číslo výrobku: 14541

Prehistorická zvířata

Skutečný Kentrosaurus byl menší Stegosaurus o délce 5 metrů. Měl desky a ostny uspořádané ve dvojicích na zádech, které pravděpodobně sloužily k odvrácení nepřátel, nebo byly použity při námluvách.

Kentrosaurus byl zřejmě býložravec. Vědci došli k tomuto závěru z kosterních pozůstatků. Kentrosaurus byl příbuzný Stegosaurusa. Kentrosaurus je tady pro všechny milovníky dinosaurů.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Kentrosaurus 14541
MOC¹ 278 Kč
225 Kč