Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Ki-Kuki 70490

SCHLEICH Ki-Kuki 70490

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 127 Kč
105 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A091871

SCHLEICH Ki-Kuki 70490
Ki-Kuki
Űíslo výrobku: 70490

BAYALA - Elfí svět

Ki-Kuki má malé špičaté zuby Je to kočka, která je připravována na kousání bot

Ki-Kuki je docela malá ledová kočka. Má malé špičaté zuby a miluje lov. Űasto číhá na malé ledové hlodavce. Űasto číhá na malé ledové hlodavce Dlouhou chvíli si krátí tichým číháním na elfy.

Když se některý z nich přiblíží, zakousne se do jeho bot. Ki-Kuki je zkrátka neustále na lovu. Nikdy zatím žádného elfa ani neviděla

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Ki-Kuki 70490
MOC¹ 127 Kč
105 Kč