Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Kobra 14733

SCHLEICH Kobra 14733

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
112 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 27 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124685

SCHLEICH Kobra 14733
Kobra
Űíslo výrobku: 14733

Divoká zvířata

Kobra je nebezpečný, jedovatý had Zastrašuje své nepřátele tím, že se vzpíná a rozšiřuje v okolí hlavy svůj límec.

Známá kobra je zřejmě brejlovec. Jelikož má takové značení. Je to královský had. S 5,59 m je to nejdelšíhad světa. Kobra má ráda překvapení a nemá ráda své nepřátele. Kobry předvídají pohyb nepřítele a podle toho plivou jed.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Kobra 14733
MOC¹ 139 Kč
112 Kč