Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Kouzelník Griffin rytířů

SCHLEICH Kouzelník Griffin rytířů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 255 Kč
221 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 34 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101108

SCHLEICH Kouzelník Griffin rytířů
Kouzelník Griffin rytířů
Űíslo výrobku: 70118

Rytířský svět

Kouzelník Griffin rytířů vlastní ledového pavouka, kterého ukrývá ve skle

Kouzelník Griffin rytířů zná mnoho kouzelných zaříkávadel Může zápasit i velkým drakem díky ohnivým ranám, které umí vytvořit Jeho kouzelná hůl je jedinečná, může se proměnit na zvíře, které se mu zrovna hodí. V boji se ničeho nebojí, je jako nezdolný král ve své magické výzbroji Někdy pronikde do míst, kde by ho nikdo nikdy nečekal

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Kouzelník Griffin rytířů
MOC¹ 255 Kč
221 Kč