Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH KouzelnÝk Griffin rytÝřů

SCHLEICH KouzelnÝk Griffin rytÝřů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 255 Kč
221 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 34 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101108

SCHLEICH KouzelnÝk Griffin rytÝřů
KouzelnÝk Griffin rytÝřů
ŰÝslo vřrobku: 70118

RytÝřskř svět

KouzelnÝk Griffin rytÝřů vlastnÝ ledovÚho pavouka, kterÚho ukrřvá ve skle

KouzelnÝk Griffin rytÝřů zná mnoho kouzelnřch zařÝkávadel Může zápasit i velkřm drakem dÝky ohnivřm ranám, kterÚ umÝ vytvořit Jeho kouzelná hůl je jedinečná, může se proměnit na zvÝře, kterÚ se mu zrovna hodÝ. V boji se ničeho nebojÝ, je jako nezdolnř král ve svÚ magickÚ vřzbroji Někdy pronikde do mÝst, kde by ho nikdo nikdy nečekal

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH KouzelnÝk Griffin rytÝřů
MOC¹ 255 Kč
221 Kč