Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Král na koni s pohyblivřmi pažemi

SCHLEICH Král na koni s pohyblivřmi pažemi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 382 Kč
321 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 61 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101114

SCHLEICH Král na koni s pohyblivřmi pažemi
Král na koni s pohyblivřmi pažemi
ŰÝslo vřrobku: 70119

RytÝřskř svět

Král má vždy tu správnou vřzbroj, kterou hrdě držÝ jako talisman vždy u sebe

Král je hrdř bojovnÝk a správnř vládce Jeho rytÝři si rozdělili skoro všechny zbraně a jsou připraveni k boji Král jede hrdě na svÚm koni do boje a doprovázÝ svÚ vojáky k vÝtězstvÝ Jeho muži mu věřÝ, protože ještě nikdy nezklamal Je jedno, jestli půjdou do boje přes hory a doly, důležitÚ je, že jejich král je s nimi Večer se král posadÝ k táboráku a připravuje svÚ vojáky na dalšÝ den. VyprávÝ jim jak zaútočÝ na nepřÝtele.

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Král na koni s pohyblivřmi pažemi
MOC¹ 382 Kč
321 Kč