Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Král na koni s pohyblivými pažemi
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Král na koni s pohyblivými pažemi

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 382 Kč
339 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 43 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101114

SCHLEICH Král na koni s pohyblivými pažemi
Král na koni s pohyblivými pažemi
Číslo výrobku: 70119

Rytířský svět

Král má vždy tu správnou výzbroj, kterou hrdě drží jako talisman vždy u sebe

Král je hrdý bojovník a správný vládce Jeho rytíři si rozdělili skoro všechny zbraně a jsou připraveni k boji Král jede hrdě na svém koni do boje a doprovází své vojáky k vítězství Jeho muži mu věří, protože ještě nikdy nezklamal Je jedno, jestli půjdou do boje přes hory a doly, důležité je, že jejich král je s nimi Večer se král posadí k táboráku a připravuje své vojáky na další den. Vypráví jim jak zaútočí na nepřítele.

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.