Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Krmení koní 1 42105

SCHLEICH Krmení koní 1 42105

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 255 Kč
235 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105412

SCHLEICH Krmení koní 1 42105
Krmení koní 1
Űíslo výrobku: 42105

Farma - doplnky

Seno, sláma, mrkev a spousta dalších dobrot pro tvého koníka.

Každý kůn má své oblíbené jídlo Proto je dobré mít pro něj vždy něco připraveno. Seno, slámu, mrkev a jablíčka - to potěší každého koně Užij si zábavu při krmení!

Upozornění!
Nevhodné pro děti mladších 3 let Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
349 Kč
Cena
345 Kč
Cena
349 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Krmení koní 1 42105
MOC¹ 255 Kč
235 Kč