Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Předvánoční nadílka ještě dnes
Předvánoční nadílka
Kód Kupónu
SZKZ4072
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Krmení pro jednorožce 42141

SCHLEICH Krmení pro jednorožce 42141

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

79 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145577

SCHLEICH Krmení pro jednorožce 42141
Jednorožec nebo Pegas se nerad nechavá krmit. Je potřeba velká trpělivost a samozřejmě správné krmino, protož oni baští jen určité květiny a ovoce.

Oblíbené houby jednorožců obsahují kouzelnou sílu.

Pokud chcete krmin jednorožce nebo Pegase, potřebujete být trpělivé, protože jen seno nestačí. Když si člověk konečně získal jejich důvěru, žerou dokonce z ruky. Nezapomínejte na sladké, čerstvé ovoce. Jeho oblíbené houbičky jsou pro ostatní jedovaté.


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42141
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Krmení pro jednorožce 42141
79 Kč