Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Krokodýl14736
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Krokodýl14736

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 189 Kč
157 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 32 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124704

SCHLEICH Krokodýl14736
Krokodýl
Číslo výrobku: 14736

Divoká zvířata

Krokodýl mořský je největší a nejnebezpečnější krokodýl na světě. Pocházejí z Archosaurů.

Může vážit až jednu tunu, stejně jako malé auto. Zatímco většina krokodýlů žije v řekách a jezerech, krokodýl mořský je jediný, který si umí poradit jak s sladkou tak i slanou vodou v moři. Kromě krokodýla mořského existuje mnoho dalších druhů, celkem 25. Mezi ně patří, například, krokodýl nilský, aligátoři a kajmani...

Podrobnosti:
• S pohyblivou spodní čelistí

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.