Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Lev, řvoucÝ 14726
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Lev, řvoucÝ 14726

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 167 Kč
129 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 38 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124442

SCHLEICH Lev, řvoucÝ 14726
Lev, řvoucÝ
ŰÝslo vřrobku: 14726

Divoká zvÝřata

Lvi jsou jedinÚ velkÚ kočky, jejichž samci majÝ hřÝvu, která je činÝ jasně rozeznatelnřmi od samic.

ŰÝm většÝ hřÝva lva, tÝm děsivěji působÝ na útočnÝky na jeho územÝ, kterřm se bránÝ. Lvi jsou jedinÝ, kteřÝ lovÝ společně ve smečkách - i když tento úkol je obvykle ponechán na lvicÝch. Nejsou přÝliš rychlÝ, na rozdÝl od geparda, a tak použÝvajÝ hrdost jako svou sÝlu. Oni slÝdÝ z různřch směrů, obklÝčÝ svou kořist a využÝvajÝ moment překvapenÝ. TÝmto způsobem mohou zabÝt velkÚ kopytnÝky, jako je pakůn, zebra, buvol nebo slabř slon.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.