Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Lis - Duhová víla 70484

SCHLEICH Lis - Duhová víla 70484

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 382 Kč
305 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 77 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101111

SCHLEICH Lis - Duhová víla 70484
Lis
Űíslo výrobku: 70484

BAYALA - Elfí svět

Duhová víla Lis má barevná motýlí křídla. Jsou krásná a spanilá

Lis a její malý koník Pegas jsou nerozluční kamarádi Oba dva tráví spoustu času spolu, běhají, kontrolují duhu, létají a rádi si hrají na louce na okraji lesa Až oba vyrostou vydají se do světa na zkušenou. Chtějí poznat svět. Jsou první z Elfů, kdo se nebojí vydat do světa. Űasto sedají na trávu a Lis vypráví svému malému kamarádovi zajímavé příběhy

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Lis - Duhová víla 70484
MOC¹ 382 Kč
305 Kč