Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Magický elfí zámek 42139

SCHLEICH Magický elfí zámek 42139

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

2.120 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145330

SCHLEICH Magický elfí zámek 42139
Nad předkrásným elfím zámkem leží zvláštní kouzlo. Na zámku nežije jen královská rodina. Potkávají se zde elfové, aby spolu slavili, zpívali a vyprávěli si historky.
Eyela, elfí princezna, má v zámku svou tajnou skrýš, kde si ukrývá své tajné, oblíbené věci.

Když první ranní, sluneční paprsky ozáří elfí zámek, je vidět, že nad zámkem se rozprostírá zcela zvláštní kouzlo. Eyela sedí často na svém oblíbeném místě a pozoruje přírodu. Někdy přijdou její kamarádky na návštěvu, to potom zpívají a tancují, vypravují si různé historky nebo hrají na schovávanou. Každá elfí víla přijíždí k elfímu zámku, protože je překrásný a říká se o něm, že plní všechny sny. Někdy jezdí elfové okolo zámku na koni, a sledují svou zem. Když se vrátí, zámek se na ně už těší, protože ví, že jedině v něm všichni elfově budou krásně spinkat. Podívej se na kouzelný východ slunce a objev kouzlo zámku.


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42139
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Magický elfí zámek 42139
2.120 Kč